Київ, вул. Демеевская 14
Графік роботи

Пн: 9:00-17:30

Вт: 9:00-17:30

Ср: 9:00-17:30

Чт: 9:00-17:30

Пт: 9:00-17:30

Сб: 9:00-17:00

Нд: Вихідний

(044) 333 43 10
(044) 333 43 10
(050) 382 41 95
(098) 120 45 16
Київ, вул. Деміївська 14
(044) 333 43 10
(050) 382 41 95
(098) 120 45 16

Oticon Siya - це сімейство слухових апаратів передового класу з підключенням до інтернету для компенсації різних порушень слуху.

Потужні й прості в користуванні слухові апарати Oticon Siya оснащені технологіями, які зазвичай наявні тільки в слухових апаратах преміум класу.

Слухові апарати Oticon Siya - це виключно високоякісний звук, надійне бездротове підключення до будь-яких гаджетів і широкий вибір стилів (від внутрішньовушних до завушних) і аксесуарів.

Технологія BrainHearing™

Ми чуємо не вухами, а мозком. Вуха тільки вловлюють звуки, а мозок розпізнає їх, локалізує й вибирає, до яких звуків прислухатися.

Технологія BrainHearing™ підтримує мозок.

Поліпшення слуху має величезний позитивний вплив. Доведено, що компенсація порушень слуху змінює життя людини на краще - стає легше слухати й розуміти сказане, а це, своєю чергою, покращує стан психіки (за даними Better Hearing Institute).

Слухові апарати Oticon Siya на технології BrainHearing ™ допомагають мозку розпізнавати й осмислювати звуки.

Слухові апарати Oticon Siya вловлюють і підсилюють все природні звуки з усіма їх найтоншими нюансами та роблять це комфортним для вас чином. Завдяки Oticon Siya ви будете краще розуміти мовлення й насолоджуватися кожною дорогоцінною миттю життя.

Oticon Siya - це:

 • Відмінна якість звуку
 • Можливість бездротового підключення до улюблених гаджетів
 • Широкий вибір стилів і аксесуарів

Передові технології

Ніколи ще слухові апарати Oticon передового технологічного класу не мали стільки високоефективних функцій і технологічних інновацій - і все це завдяки революційній платформі Velox ™.

Платформа Velox™ - це більше життєвих сил для більшої кількості людей.

Oticon Siya - оснащені потужним процесором, що обробляє звукові сигнали в 50 разів швидше, ніж слухові апарати попереднього покоління.

Така обробка дозволяє досягти звуку найвищої якості, що сприяє кращому розумінню мовлення:

 • Обробляє дані в 50 разів швидше, ніж слухові апарати на попередній платформі Unium Sense
 • 48 частотних каналів
 • Направленість в 15 незалежних смугах частот (для досягнення максимальної точності)
 • Виключно швидке шумоподавлення
 • Високоякісна коннективність на основі технології низькоенергетичного Bluetooth® (2,4 ГГц)

Слухові апарати Oticon Siya мають надзвичайні можливості шумоподавлення і технології, що забезпечують високу якість звуку. Oticon Siya мають два рівні налаштувань (на вибір), обидва з яких стандартно оснащені технологією коннективності - низькоенергетичним Bluetooth.

Багатосмугова адаптивна направленість Multiband Adaptive Directionality LX допомагає користувачеві слухових апаратів зосередитися на звуках, джерело яких знаходиться спереду від нього, акуратно й поступово приглушаючи інші звуки, коли ситуація стає занадто гучною. Ця функція адаптується надзвичайно швидко, допомагаючи спілкуватися в галасливому оточенні, наприклад, в ресторані або під час сімейної вечері.

Функція багатосмугової адаптивної направленості Multiband Adaptive Directionality LX дуже швидко і гнучко уникає джерел шумових перешкод. Вона використовує спрямованість в 15 незалежних смугах частот. Завдяки цьому Oticon Siya оперативно й послідовно реагують на джерела шуму в кожній смузі частот, при необхідності створюючи вузьку направленість.

Шумоподавлення Noise Reduction LX - для розуміння мовлення в шумі й забезпечення максимально комфортного слухового досвіду. Завдяки потужній платформі Velox, функція шумоподавлення дуже швидко пригнічує шум, який заважає слуханню (навіть в паузах між словами).

Ординарна компресія Single Compression LX - функція застосовує динамічну компресію в цілях поліпшення чутності в більш широкому діапазоні, ніж дозволяє порушення слуху. Завдяки високій швидкості, дана функція стабільно компресує і підсилює звуки так, щоб вони потрапляли в діапазон слуху, зберігаючи динаміку й рівність для всіх. Покращує чутність високочастотних звуків.

Покращення розбірливості мовлення Speech Rescue™ - функція робить високочастотні звуки більш чутними.

Захист від шуму та вітру Wind Noise Management - покращує розбірливість мовлення в умовах вітру

Захист від зворотного зв'язку (свисту) Feedback Shield LX - швидко й ефективно приглушує зворотний зв'язок (свист)

Tinnitus SoundSupport™ допомога при вушному шумі (тинітусі) - звуки, що полегшують вушний шум.

Сучасна конективність для всіх і кожного!

Oticon Siya - перший у світі слуховий апарат передового технологічного класу, що підтримує технологію низькоенергетичного Bluetooth® (2,4 ГГц), що дозволяє підключатися по бездротовому зв'язку до будь-яких сучасних смартфонів.

Oticon Siya дозволяє встановлювати високоякісне бездротове підключення до різних цифрових пристроїв (смартфонів, телевізорів, комп'ютерів) при високій якості звуку й низькому рівні споживання батарейки.

Широкий спектр бездротових можливостей:

 • Стаціонарний телефон

  Відповідайте на дзвінки на міський телефон по бездротовому зв'язку. Для цього підключіть телефонний адаптер 2.0 до вашого телефонного апарату: він буде транслювати дзвінки на ваших слухові апарати через ConnectClip. Низькоенергетичний Bluetooth (2,4 ГГц) - краще класичного Bluetooth®

 • Телебачення

  ТВ-адаптер 3.0 від Oticon дозволяє транслювати звук з телевізора на будь-яку кількість пар слухових апаратів Oticon Siya

 • Мобільний додаток Oticon ON

  Для перемикання телевізійних каналів і регулювання гучності слухового апарату непомітно для оточуючих, користування програмою HearingFitness ™ і багато інших можливостей. Також можливість підключення через мобільний додаток Oticon ON до Інтернету речей (IFTTT.com).

 • ConnectClip

  ConnectClip можна застосовувати в якості зовнішнього мікрофона, перетворивши з його допомогою слухові апарати в бездротову стереогарнітуру або в якості пульта дистанційного керування для регулювання гучності і перемикання програм.

 • Пульт дистанційного керування

  Регулюйте гучність і перемикайте програми непомітно для оточуючих або відключайте звук в слухових апаратах одним натисненням кнопки.

 • Музика

  Через слухові апарати можна прослуховувати музику в стереоформаті. Ви можете транслювати аудіозаписи з iPhone, iPad і iPod touch або використовувати ConnectClip для підключення до більшості Bluetooth-пристроїв.

 • Комп'ютер

  Перетворіть ваші слухові апарати в бездротову гарнітуру й здійснюйте дзвінки по Skype, Lync і т.п . Для підключення ConnectClip до комп'ютера використовуйте Bluetooth або USB-порт Oticon BTD 800.

Модельний ряд слухових апаратів Siya™

Модельний ряд слухових апаратів Siya ™ представлений завушними й внутрішньовушними моделями. Всі моделі слухових апаратів надійно захищені від проникнення пилу і вологи, мають ступінь захисту IP68.

Завушні моделі:

 • Oticon Siya miniRITE – мініатюрна завушна модель із внутрішньовушним телефоном, регулятором гучності й зміни програм.
 • Oticon Siya miniRITE-T  - мініатюрна завушна модель із внутрішньовушним телефоном і електромагнітною котушкою для зручності користування стаціонарним телефоном. Апарат забезпечений регулятором гучності та зміни програм.
 • Oticon Siya BTE – завушна модель. Є регулятор гучності й зміни програм, світловий LED індикатор для моніторингу стану слухового апарату. Для компенсації порушень слуху від середнього до тяжкого ступеня.
 • Oticon Siya BTE 13 PP – потужна завушна модель. Є регулятор гучності й зміни програм, світловий LED індикатор для моніторингу стану слухового апарату. Для компенсації глибоких і важких порушень слуху.

Внутрішньовушні моделі:

 • IIC - невидимий у вусі у 8 осіб з 10!
 • СIC - дуже непомітні з опцією кнопки керування
 • ITC - мініатюрні, які підтримують бездротову конективність.
 • ITE (Half Shell і Full Shell) - індивідуально виготовлені слухові апарати, які також мають всі функції й бездротову конективність. Це оптимальні стилі для пацієнтів з особливими мануальними потребами, яким потрібно легко регулювати й користуватися слуховими апаратами.

Oticon Siya - міцні й надійні слухові апарати, всі важливі елементи яких мають спеціальне нанопокриття, що оптимально захищає від пилу й вологи.

Стиль Модель Стисла характеристика Ціна з ПДВ, грн.
Siya 1 BTE 13 85 Для ВС до 85 дБ. 48 каналів. Частотний діапазон до 8 кГц. Технологія BrainHearing™. Функція Tinnitus Sound support. Сумісний з ConnectLine. Сумісний з мобільним телефоном з можливістю стримінгу. Батарея 13. Містить дитячий алгоритм настроювання DSL v5.0. На платформі Velox. 32 314
Siya 1 BTE 13 РР 105 Для ВС до 105 дБ. 48 каналів. Частотний діапазон до 8 кГц. Технологія BrainHearing™. Функція Tinnitus Sound support. Сумісний з ConnectLine. Сумісний з мобільним телефоном з можливістю стримінгу. Батарея 13. Містить дитячий алгоритм настроювання DSL v5.0. На платформі Velox. 34 133
Siya 1 mini RITE 312 (з Speaker unit) Для ВС до 100 дБ. 48 каналів. Частотний діапазон до 8 кГц. Технологія BrainHearing™. Функція Tinnitus Sound support. Сумісний з ConnectLine. Сумісний з мобільним телефоном з можливістю стримінгу. Батарея 312. Містить дитячий алгоритм настроювання DSL v5.0. На платформі Velox. Вушна вкладка (індивідуальна або стандартна) сплачується окремо.

Слуховий апарат Siya 1 mini RITE 312 (33 170 грн.)

Speaker unit (2 640 грн.)
35 810
Siya 1 mini RITE 312 (з Flex mould 100) Для ВС до 100 дБ. 48 каналів. Частотний діапазон до 8 кГц. Технологія BrainHearing™. Функція Tinnitus Sound support. Сумісний з ConnectLine. Сумісний з мобільним телефоном з можливістю стримінгу. Батарея 312. Містить дитячий алгоритм настроювання DSL v5.0. На платформі Velox.

Слуховий апарат Siya 1 mini RITE 312 WL (33 170 грн.)

Індивідуальна вушна вкладка Flex Mould 100 (термін виготовлення 2 дні) (3 276 грн.)
36 446
Siya 1 miniRITE 312 (з Flex mould 105) Для ВС до 105 дБ. 48 каналів. Частотний діапазон до 8 кГц. Технологія BrainHearing™. Функція Tinnitus Sound support. Сумісний з ConnectLine. Сумісний з мобільним телефоном з можливістю стримінгу. Батарея 312. Містить дитячий алгоритм настроювання DSL v5.0. На платформі Velox.

Слуховий апарат Siya 1 mini RITE 312 (33 170 грн.)

Індивідуальна вушна вкладка Flex Mould 105 (термін виготовлення 2 дні) (3 402 грн.)
36 572
Siya 1 Внутрішньовушний слуховий апарат Siya 1 Корпус розміром від невидимого у каналі до раковинного (IIC, CIC, ITC, ITE) в залежності від втрати слуху та розміру слухового проходу. Для ВС до 100 дБ. 48 каналів. Частотний діапазон до 8 кГц. Технологія BrainHearing™. Сумісний з мобільним телефоном з можливістю стримінгу. Батарея 10, 312 або 13 в залежності від розміру корпусу. На платформі Velox. 41 088
Стиль Модель Стисла характеристика Ціна з ПДВ, грн.
Siya 2 BTE 13 85 Для ВС до 85 дБ. 48 каналів. Частотний діапазон до 8 кГц. Технологія BrainHearing™. Функція Tinnitus Sound support. Сумісний з ConnectLine. Сумісний з мобільним телефоном з можливістю стримінгу. Батарея 13. Містить дитячий алгоритм настроювання DSL v5.0. На платформі Velox. 26 536
Siya 2 BTE 13 РР 105 Для ВС до 105 дБ. 48 каналів. Частотний діапазон до 8 кГц. Технологія BrainHearing™. Функція Tinnitus Sound support. Сумісний з ConnectLine. Сумісний з мобільним телефоном з можливістю стримінгу. Батарея 13. Містить дитячий алгоритм настроювання DSL v5.0. На платформі Velox. 27 178
Siya 2 miniRITE 312 (з Speaker unit) Для ВС до 100 дБ. 48 каналів. Частотний діапазон до 8 кГц. Технологія BrainHearing™. Функція Tinnitus Sound support.
Сумісний з ConnectLine. Сумісний з мобільним телефоном з можливістю стримінгу. Батарея 312. Містить дитячий алгоритм настроювання DSL v5.0. На платформі Velox. Вушна вкладка (індивідуальна або стандартна) сплачується окремо.

Слуховий апарат Siya 2 mini RITE 312 (26 857 грн.)

Speaker unit (2 640 грн.)
29 497
Siya 2 mini RITE 312 (з Flex Mould 100) Для ВС до 100 дБ. 48 каналів. Частотний діапазон до 8 кГц. Технологія BrainHearing™. Функція Tinnitus Sound support. Сумісний з ConnectLine. Сумісний з мобільним телефоном з можливістю стримінгу. Батарея 312. Містить дитячий алгоритм настроювання DSL v5.0. На платформі Velox.

Слуховий апарат Siya 2 mini RITE 312 (26 857 грн.)

Індивідуальна вушна вкладка Flex Mould 100 (термін виготовлення 2 дні) (3 276 грн.)
30 133
Siya 2 miniRITE 312 (з Flex Mould 105) Для ВС до 105 дБ. 48 каналів. Частотний діапазон до 8 кГц. Технологія BrainHearing™. Функція Tinnitus Sound support. Сумісний з ConnectLine. Сумісний з мобільним телефоном з можливістю стримінгу. Батарея 312. Містить дитячий алгоритм настроювання DSL v5.0. На платформі Velox.

Слуховий апарат Siya 2 mini RITE 312 (26 857 грн.)

Індивідуальна вушна вкладка Flex Mould 105 (термін виготовлення 2 дні) (3 402 грн.)
30 259
Siya 2 Внутрішньовушний слуховий апарат Siya 2 у корпусах розміром від невидимого у каналі до раковинного (IIC, CIC, ITC, ITE) в залежності від втрати слуху та розміру слухового проходу. Для ВС до 100 дБ. 48 каналів. Частотний діапазон до 8 кГц. Технологія BrainHearing™. Сумісний з мобільним телефоном з можливістю стримінгу. Батарея 10, 312 або 13 в залежності від розміру корпусу. На платформі Velox. 30 388

Інші моделі

ria2

Ria2

Oticon Ria2 – високотехнологічні слухові апарати стандартного класу

dynamo sp

Dynamo SP

Oticon Dynamo – надпотужні слухові апарати передового класу

Left

Залишилися питання?

Для того, щоб отримати  консультацію, просто заповніть форму.

Довіртеся нам і ви не залишитеся наодинці зі своєю проблемою. Не відмовляйте собі у повноцінному житті!

Почати чути ніколи не пізно! Ви чуєте?

 • ru
 • ua
 • Медичний центр  ТОВ "Центр слухової реабілітації "АВРОРА". Ліцензія МОЗ України серія АГ № 570268 від 10.02.2011 р. на медичну практику за лікарськими спеціальностями: сурдологія, оториноларингологія, дитяча оториноларингологія.

  © Центр слухової реабілітації "АВРОРА", ТОВ.  2001-2021. Всі права захищені.

  Київ, вул. Деміївська, 14
  (044) 333 43 10
  (050) 382 41 95
  (098) 120 45 16
  Signature05

  Development and support by МedМarketing