Виготовлення водо-, шумо- та пилозахисних вкладок

Індивідуальні шумозахисні вушні вкладки виготовляються по зліпку зовнішнього слухового проходу. Вони щільно вкладаються у вухо, але не викликають дискомфорту, захищають від надмірного шуму (до 40 дБ), попадання пилу, стружки та інших сторонніх часток. Використовуються для захисту органа слуху при знаходженні у шумі (в т. ч. на рок-концертах), на будівництві, при роботі із шкідливими та небезпечними речовинами, як захист від храпу. Вкладки - тілесного кольору, нетоксичні, не викликають подразнення шкіри.

Індивідуальні водозахисні вушні вкладки виготовляються по зліпку зовнішнього слухового проходу. Вони щільно вкладаються у вухо, але не викликають дискомфорту, захищають від попадання води у зовнішній слуховий хід. Використовуються для запобігання виникнення або загострення хронічного зовнішнього отиту, дерматиту, екземи, отомікозу зовнішнього слухового проходу, а також хронічного середнього отиту (мезотимпаніту, єпітимпаніту). рекомендуються для використання під час плавання у басейнах. Вкладки - червоного або синього кольору, нетоксичні, не викликають подразнення шкіри.

Пропонуємо також індивідуально зроблені вушні вкладки, що приєднуються до навушників, стетоскопів, рацій, стетосклипів тощо. Потреба тривалого часу перебування цих приладів у вусі вимагає комфортних відчуттів та якісної передачі звуків. Індивідуальні вушні вкладки виготовляються зі зліпку зовнішнього слухового проходу, щільно вкладаються у вухо, не викликають дискомфорту. Вкладки - тілесного кольору, нетоксичні, не викликають подразнення шкіри.

На відміну від стандартних „берушів”, індивідуальне виготовлення вушної вкладки враховує фізіологічні особливості будови зовнішнього слухового проходу ( кут загину, наявність екзостозів), що сприяє легкому одяганню та зніманню вкладок без зайвих зусиль, відсутності відчуття тиску, розпирання у вусі.

Наші переваги

Вища категорія акредитації МОЗ України

Спеціалізований медичний центр слухової допомоги

Сертифікати якості надання медичної допомоги

Повний комплекс слухової допомоги для пацієнтів всіх вікових груп

Ефективність та безпечність. Спеціалізація і професіоналізм з 1991 року

Запишіться на прийом

Left

Залишилися питання?

Для того, щоб отримати  консультацію, просто заповніть форму.

Довіртеся нам і ви не залишитеся наодинці зі своєю проблемою. Не відмовляйте собі у повноцінному житті!

Почати чути ніколи не пізно! Ви чуєте?

Залиште відгук

Задайте питання

Запис на прийом

  • ru
  • ua