Київ, вул. Демеевская 14
Графік роботи

Пн: 9:00-17:30

Вт: 9:00-17:30

Ср: 9:00-17:30

Чт: 9:00-17:30

Пт: 9:00-17:30

Сб: 9:00-17:00

Нд: Вихідний

(044) 333 43 10
(044) 333 43 10
(050) 382 41 95
(098) 120 45 16
Київ, вул. Деміївська 14
(044) 333 43 10
(050) 382 41 95
(098) 120 45 16

Ренат

11 лет, дзюдо І місце (до 12 років)

Народжений перемагати

На спортивній арені Х Міжнародного турніру «Kehdingen-Cup 2017» (Дрохтерзен, Німеччина), серед представників Німеччини, Данії, Швеції, Білорусі, Великобританії, Алжиру, у підсумку змагань по дзюдо зайняв І місце (до 12 років) та ІІ місце (до 15 років) — 11-річний Ренат.

Ренат, у перекладі з латинської - Renatus, означає «народжений заново, відроджений, оновлений». Історія 11-річного Рената з міста Вишневе Київської області  – це історія відродження та перемоги після  невтішного діагнозу, поставленого лікарями у дитинстві.

Ніщо не віщувало біди. Молода родина, довгоочікуваний первісток. Згодом батьки помітили  у малюка відхилення у поведінці, реакціях, але сподівалися, що син «переросте» цю своєрідність. Потім забили на сполох – Ренат не реагував на звуки, при цьому ще й мовлення не покращувалося. Невже дитина не чує?

Батьки звернулися за допомогою до лікарів. Спочатку їм казали, що у Рената «слух у межах норми», інші зазначили, що «є деякі відхилення слуху, але, тут нічого не поробиш і слухові апарати зовсім не потрібні», а потім лікарі зовсім приголомшили: «дитина – інвалід з повною глухотою. Вашій дитині вже ніщо не допоможе,  готуйте його до спецшколи».

Після довгих поневірянь, взаємовиключних діагнозів, вже майже у розпачі та відчаї, батьки звернулися до Медичного центру слухової реабілітації АВРОРА®. Ренатові на той час було вже 3,5 роки. «До цього часу ми вже нікому не вірили, ні нащо не сподівалися, але, за порадою інших батьків, все ж вирішили звернутися до приватного медичного закладу, який спеціалізується саме виявленні та корекції порушень слуху», – пригадує Наталія - мати Рената.

Після всебічного обстеження у Центрі АВРОРА® був визначений діагноз – двобічна сенсоневральна приглухуватість ІІІ ступеня. Для компенсації порушення слуху Ренатові було призначене двостороннє слухопротезування слуховими апаратами Oticon та сурдопедагогічні заняття з розвитку слухового сприймання. У батьків з’явилася надія, що їх хлопчик буде чути та розмовляти.

Проте, ще з півроку, батьки ходили з Ренатом на повторні обстеження для перевірки та власного усвідомлення того, що у дитини порушення слуху і потрібне слухопротезування. Втім, у чотири роки, після кількох сеансів обстежень, які остаточно підтвердили діагноз, Ренат був слухопротезований та почав використовувати два слухові апарати Oticon.

istorii-nashih-pacientov-min_2859

При цьому батьки Рената дуже відповідально поставилися до виконання програми слухової реабілітації. Хлопчик щодня займався з сурдопедагогом з розвитку слуху та мовлення. Ці заняття, у поєднанні з ефективним слухопротезуванням, дали результати: Ренат – навчається у ліцеї з профілем "іноземна філологія", відвідує секцію дзюдо при місцевій ДЮСШ, є вихованцем ФК "Арсенал-Київ". Також, навчається у музичній школі по класу фортепіано, вивчає англійську та французьку, трохи займається сучасною хореографією, спортивною гімнастикою та йогою, відвідує арт-студію, грає у шахи, добре плаває (з 18-го дня від народження). І взагалі, гарний хлопець. І це не без участі Медичного центру слухової реабілітації АВРОРА" - розповідає Наталія.

«Ми на власному досвіді переконалися, що завдяки правильно підібраним та налаштованим слуховим апаратам і постійним заняттям з розвитку мовлення, дитина може розвиватися так само, як і дитина зі слухом у межах норми. На нашому прикладі – навіть краще за своїх однолітків. Тому ми і займаємося з Ренатом цілеспрямовано - на перемогу» – підтверджує Ігор, батько Рената.

 

Девіз родини: "Чужих дітей не буває". Саме тому батьки Рената створили Центр розвитку дітей та батьків “Зернятко”, де, відвідуючи заняття у центрі діточки навчаються спілкуватися з однолітками, пізнавати оточуючий світ, самостійно грати й займатися, набувають певних навичок роботи у колективі. Батьки ж, у свою чергу, вчаться спілкуватися зі своїм малюком, отримують від цього задоволення, вчаться розуміти потреби своєї дитини, допомагати, де це потрібно, і залишати простір для самостійної діяльності.

«Ми з Ренатом беремо участь у педіатричних заходах Медичного центру слухової реабілітації АВРОРА®, – розповідають батьки Рената, – щоб на власному досвіді показати приклад тим батькам, що тільки но зіткнулися з проблемою порушення слуху у їх дитини та підняти дух  у батьків та дітей.  Історія Рената свідчить, що можна перемогти свій діагноз та розвити інші здібності та навички. Головне — батьки повинні повірити у свою дитину, вселити їй впевненість у собі і створити всі умови для компенсації порушення слуху та мовлення, надати можливість всебічно розвиватися та навчатися».

 

 • ru
 • ua
 • Медичний центр  ТОВ "Центр слухової реабілітації "АВРОРА". Ліцензія МОЗ України серія АГ № 570268 від 10.02.2011 р. на медичну практику за лікарськими спеціальностями: сурдологія, оториноларингологія, дитяча оториноларингологія.

  © Центр слухової реабілітації "АВРОРА", ТОВ.  2001-2021. Всі права захищені.

  Київ, вул. Деміївська, 14
  (044) 333 43 10
  (050) 382 41 95
  (098) 120 45 16
  Signature05

  Development and support by МedМarketing