Технічне обслуговування
слухових апаратів Oticon

Сучасний слуховий апарат - це дуже складний високотехнологічний пристрій. Завдяки розвитку комп'ютерних технологій можливе розміщення у середині мініатюрного апарата одного або двох мікрофонів, електронного підсилювача, аналого-цифрового перетворювача, комп'ютерного процесора великої обчислювальної потужності, цифро-аналогового перетворювача, батареї та телефона.

Ефективність слухопротезування залежить, зокрема, від стану слухового апарату. Адже навіть найточнішим чином підібраний і налаштований слуховий апарат виявиться малоефективним або марним, якщо, наприклад, зміниться його підсилення або зростуть власні шум і спотворення підсиленого апаратом звуку.

Слухові апарати працюють в дуже важких умовах - на відкритому повітрі і в приміщеннях, в широкому діапазоні температури і вологості, контактують зі шкірою людини, з вушної сіркою в зовнішньому слуховому ході, піддаються впливу сонячних променів. Трапляється, що слуховий апарат потрапляє в воду, їжу, падає на тверді предмети. У практиці нашого Сервісного центру бували навіть випадки, коли слухові апарати були пошкоджені домашніми тваринами.

Щоб зберегти працездатність слухового апарату, продовжити термін служби, слід за ним доглядати і періодично проводити його профілактичний огляд. Особливо це важливо для маленьких дітей, оскільки на відміну від дорослих, діти самі не можуть помітити зміну характеру посиленого апаратом звуку, погіршення якості посиленого звуку, а в деяких випадках - навіть повну відсутність звуку.

Центр слухової реабілітації АВРОРА ™ надає повний комплекс послуг з технічного обслуговування і ремонту апаратів виробництва Oticon.

Технічне обслуговування та ремонт проводяться виключно за допомогою обладнання та методів, рекомендованих самим виробником - світовим лідером з виробництва слухових апаратів компанією Oticon (Отікон). У Центрі АВРОРА ™ здійснюється профілактика і ремонт всіх моделей слухових апаратів Oticon. Фахівці проходять стажування в компанії Отікон, а фахівці Отікон також проводять навчання на робочому місці в сервісному центрі АВРОРА ™.

Фахівці Центру АВРОРА ™ володіють високою кваліфікацією, знаннями, умінням і досвідом. Вони докладають усіх зусиль до того, щоб продовжити строк роботи слухових апаратів наших пацієнтів і таким чином максимально заощадити кошти пацієнтів. Зробити це тим легше, чим регулярніше слуховий апарат проходить технічне обслуговування і профілактичний сервіс. Це особливо важливо у важких економічних умовах, коли кошти обмежені, і дуже важко придбати нові слухові апарати.

Вартість послуг з профілактики та ремонту визначається фахівцем Сервісного центру після ретельного обстеження і діагностики слухового апарату, виявлення несправних деталей.

Услуги по техническому обслуживанию и ремонту слуховых аппаратов Отикон

• Личный визит - для киевлян и гостей столицы:

Обращайтесь в Медицинский Центр АВРОРА по адресу:

Киев, ул. Демеевская, 14.
тел. (067) 260 32 49, .
Часы работы: Пн-ПТ: 8:30 - 19:30, СБ: 9:00 - 17.00

• Почтовая отправка - для пользователей в Киеве и за его пределами:

Слуховые аппараты Отикон отправляйте с помощью службы Новая Почта на адрес:

г. Киев, отделение Новая Почта №95.
Получатель: ЦСР АВРОРА, представитель (044) 501 03 51.
Также, следует указать Ваш обратный адрес и контактный телефон.

За додатковою інформацією про діагностику слуху звертайтеся в Медичний центр АВРОРА©.

Запис на прийом до Медичного центру: (044) 333-43-10

Запис на прийом по SMS: (050) 382-4195, (098) 120-4516

Запис на прийом через Viber: (050) 382-4195

Запис на прийом по e-mail: clinica@aurora.ua

Наші переваги

Вища категорія акредитації МОЗ України

Спеціалізований медичний центр слухової допомоги

Сертифікати якості надання медичної допомоги

Повний комплекс слухової допомоги для пацієнтів всіх вікових груп

Ефективність та безпека. Спеціалізація та професіоналізм з 1991 року

Запишіться на прийом

Left

Залишилися питання?

Для того, щоб отримати  консультацію, просто заповніть форму.

Довіртеся нам і ви не залишитеся наодинці зі своєю проблемою. Не відмовляйте собі у повноцінному житті!

Почати чути ніколи не пізно! Ви чуєте?

Залиште відгук

Задайте питання

Запис на прийом

  • ru
  • ua